Domů » Doprava » Nejlevnější letenky v akci a včetně tax a poplatků na letišti!

Nejlevnější letenky v akci a včetně tax a poplatků na letišti!

Jízdní řády & doprava: | Napsal: host
Komentáře (0)
Odpovědět
Některé letecké společnosti slibují sjednat objednávku těch nejlevnějších letenek, ale v průběhu rezervace se jakci zapomenou zmínit, že k uvedené ceně bývají navíc připočítávány nemalé letištní poplatky a taxy dalších leteckých společností. Pokud chcete mít jistotu, že si koupíte levnou letenku včetně všech poplatků a příplatků, podívejte se na níže uvedenou akční nabídku letů s odlety z různých letišť v České republice, především pak z letiště Václava Havla v Praze Ruzyni. V této akční nabídce letenek najdete jak jednosměrné, tak zpáteční lety od různých leteckých dopravců včetně nízkonákladových aerolinek, které létají nejen po Evropě, ale do všech koutů světa.
Letenky s odletem Praha - Brusel
1350.32 Kč
Letenky s odletem Praha - Kodaň
1350.32 Kč
Letenky s odletem Praha - Göteborg
1350.32 Kč
Letenky s odletem Praha - Stockholm
1350.32 Kč
Letenky s odletem Praha - Bordeaux
1460.12 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Athény
1549.6 Kč
Letenky s odletem Praha - Pisa
1680.24 Kč
Letenky s odletem Pardubice - Kyjev
1691.33 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Madrid
1692.92 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Varna
1715.08 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Paříž
1742.54 Kč
Letenky s odletem Praha - Bari
1759.43 Kč
Letenky s odletem Brno - Londýn
1768.94 Kč
Letenky s odletem Praha - Londýn
1768.94 Kč
Letenky s odletem Praha - Milán
1768.94 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Malaga
1773.42 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Zadar
1825.15 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Valencia
1838.88 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Paphos
1852.6 Kč
Letenky s odletem Praha - Dublin
1878.72 Kč
Letenky s odletem Praha - Řím
1878.72 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Tel Aviv
1907.5 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Burgas
1935.47 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Catania
1990.38 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Valencia
2041.32 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Porto
2086.72 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Lisabon
2224.22 Kč
Letenky s odletem Praha - Bari
2302.08 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Heraklion (Kréta)
2362.8 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Soluň
2430.63 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Lisabon
2443.3 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Mykonos
2496.88 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Rhodos
2711.2 Kč
Letenky s odletem Praha - Palma de Mallorca
2832.87 Kč
Letenky s odletem Praha - Varna
2881.7 Kč
Letenky s odletem Praha - Rhodos
3001.79 Kč
Letenky s odletem Katovice - Athény
3013.67 Kč
Letenky s odletem Praha - Varšava
3173 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Korfu
3300.31 Kč
Letenky s odletem Praha - Malta (Valletta)
3490 Kč

.....

Píšeme pro vás aktuality ze světa dopravy v čr i zahraničí. Zprostředkováme a vyhledáme vám vlakové, autobusové či letecké spojení do jakékoli světové lokality. Preferujeme hledání dopravního spoje přes IDOS jízdní řády vlaků a autobusů včetně pravidelných linek městské hromadné dopravy pro jednotlivá města České republiky. Tento konkrétní článek se týká hlavně tohoto tématu: Nejlevnější letenky v akci a včetně tax a poplatků na letišti!.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Jízdní řády autobusů
Pokud jste jako já a mnoho jiných měli problémy s vyhledáním dopravního spojení z konkrétní lokality v České republice, ale i zahraničí a nemohli jste najít ten nejvhodnější a nejlevnější autobusový spoj, jistě jste hledali jiné - náhradní - řešení. Jistě, můžete využít jízdní řády v tištěné podobě, ale v době internetu jde pouze o náhradní řešení, které řeší spíše krizové situace, kdy nemáte "po ruce" internet. Dnes můžete mít kvalitní aplikaci "jízdní řády" na mobil (tablety, mobilní telefony), případně vyhledávat autobusové spojení na PC. Přestože je zde celá řada autobusových dopravců, jsou zde mobilní aplikace určené pro autobusovou dopravu, které sdružují různé dopravce včetně MHD v konkrétních městech čr, ale také mobilní apps konkrétních přepravců. Pokud jezdíte autobusy Student agency, jistě rádi využijete aplikaci můj vlak, která je dostupná také pro ověření autobusového spojení od autobusů studentagency. Drtivá většina programů je určena a dostupná pro telefony s operačním systémem Android a pro platformu iOS.
Jízdní řády vlaků
Jízdní řády od IDOSu jsou jednoznačně nejpoužívanější aplikací pro vyhledání jakéhokoli dopravního spojení v České republice. Tento online nástroj vám pomůže snadno a rychle vyhledat vlakové spojení a to včetně aktuálních informací o výlukách na železničních tratích, přesných informací o zpoždění jednotlivých vlaků, případně nejvýhodnější varianty navazujících spojení. Vy si zvolíte železniční stanici (nádraží) odjezdu a příjezdu a systém za vás najde nejkratší a nejrychlejší trasu, která povede do vašeho cíle! Také pro ověření vlakového spoje jsou zde bezplatné mobilní aplikace. Pokud preferujete instalaci jízdního řádu na operační systém Android, stahujte zde. Pro mobilní telefony s iOS od Apple iPhone stahujte tuto aplikaci. Tyto mobilní aplikace jízdních řádů můžete zdarma stáhnout například na webových stránkách Českých drah. Zajímají vás přesné časy odjezdů a příjezdů včetně předpokládaného zpoždění? Zkuste plikaci můj vlak se kterou si můžete vyhledat vlakové spojení včetně podrobných informací a možnosti přímého nákupu jízdenky, zjistit nepřeberné informace o konkrétním vlaku a jeho aktuální pozici včetně průběžných aktualit. Dále si snadno ověříte info z odjezdových tabulí, spožděních, nástupišti či odjezdové koleji. Jako přihlášený uživatel navíc můžete využívat "správce zakoupených jízdenek" pro lepší přehled o zakoupených jízdách a snadné opakování předešlých nákupů a jejich předložení průvodčímu při kontrole ve vlaku!
Jízdní řády MHD
Městská hromadná doprava je především v hlavním městě Praze velmi důležitou součástí dopravního systému. Naše online jízdní řády umožňují kombinovat jak meziměstskou tak městskou dopravu tak, abyste našli to nejvýhodnější a nejrychlejší dopravní spojení po celé čr. Zadejte tedy odjezdové a příjezdové místo a systém vám dle aktuálních preferencí a změn na trasách nabídne dopravní spojení, které by mělo šetřit váš čas i peníze. Co se týká MHD Praha, ověřit dopravní spojení si můžete přímo na oficiálních webových stránkách dpp.cz. Pokud hledáte informace o městské hromadné dopravě ve vašem měste či obci, klikněte nejrpve v menu na správnou položku a přejděte do sekce MHD dopravy pro jednotlivá česká města. Pro nejaktuálnější informace je dobré navštívit webové stránky dopravního podniku v dané lokalitě.
Rezervace levných letenek
Všichni nabízejí levné letenky ale jak a kde je opravdu najít se dozvíte málokde. Pravdou je, že cena letenky se odvíjí od mnoha navzájem souvisejících faktorů a jen skuteční lovci jsou schopní sehnat ty nejlevnější letenky za korunu či euro :) Pro obyčejné smrtelníky, kteří nemohou trávit hledání leteckého spojení desítky hodin je zde vyhledávač leteckého spojení, který prohledává aktuální databáze letů od leteckých společností a dopravců z celého světa. Tyto systémy se nazývají Galileo a Amadeus. Nevíte jak si ověřit cenu letenky do vybrané lokality? Nevyplatí se daná destinace autobusem či vlakem a proto zvažujete cestu letadlem? Přejděte na sekce s letenkami a zkuste najít a porovnat ty nejlevnější letenky z akčních nabídek nízkonákladových leteckých společností, případně zvolit některý z charterových letů důvěryhodných cestovních kanceláří a agentur, kteří nabízejí low cost lety do turisticky oblíbených destinací nejen u moře či na horách.

Slide up