Domů » Doprava » Nejlevnější letenky v akci a včetně tax a poplatků na letišti!

Nejlevnější letenky v akci a včetně tax a poplatků na letišti!

Jízdní řády & doprava: | Napsal: host
Komentáře (0)
Odpovědět
Některé letecké společnosti slibují sjednat objednávku těch nejlevnějších letenek, ale v průběhu rezervace se jakci zapomenou zmínit, že k uvedené ceně bývají navíc připočítávány nemalé letištní poplatky a taxy dalších leteckých společností. Pokud chcete mít jistotu, že si koupíte levnou letenku včetně všech poplatků a příplatků, podívejte se na níže uvedenou akční nabídku letů s odlety z různých letišť v České republice, především pak z letiště Václava Havla v Praze Ruzyni. V této akční nabídce letenek najdete jak jednosměrné, tak zpáteční lety od různých leteckých dopravců včetně nízkonákladových aerolinek, které létají nejen po Evropě, ale do všech koutů světa.
Letenky s odletem Brno - Berlín
1115.58 Kč
Letenky s odletem Praha - Londýn
1174.16 Kč
Letenky s odletem Ostrava - Londýn
1175.49 Kč
Letenky s odletem Bratislava - Niš
1228.77 Kč
Letenky s odletem Brno - Berlín
1333.2 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Malaga
1374.02 Kč
Letenky s odletem Praha - Eindhoven
1453.02 Kč
Letenky s odletem Praha - Londýn
1571 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Malmo
1588.74 Kč
Letenky s odletem Praha - Bournemouth
1598.28 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Valencia
1723.39 Kč
Letenky s odletem Praha - Kodaň
1803 Kč
Letenky s odletem Praha - Brusel
1809 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Malaga
1858.04 Kč
Letenky s odletem Katovice - Kutaisi
2073.02 Kč
Letenky s odletem Praha - Řím
2273 Kč
Letenky s odletem Praha - Malaga
2404 Kč
Letenky s odletem Praha - Londýn
2483 Kč
Letenky s odletem Praha - Stockholm
2671 Kč
Letenky s odletem Praha - Kodaň
2704 Kč
Letenky s odletem Praha - Milán
2790 Kč
Letenky s odletem Praha - Barcelona
2878 Kč
Letenky s odletem Praha - Paříž
2906 Kč
Letenky s odletem Praha - Brusel
2938 Kč
Letenky s odletem Praha - Řím
2954 Kč
Letenky s odletem Praha - Malaga
3004 Kč
Letenky s odletem Praha - Göteborg
3053 Kč
Letenky s odletem Katovice - Reykjavik
3068.62 Kč
Letenky s odletem Praha - Budapešť
3080 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Amsterdam
3179 Kč
Letenky s odletem Praha - Amsterdam
3231 Kč
Letenky s odletem Praha - Frankfurt
3270 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Paříž
3407 Kč
Letenky s odletem Praha - Lublaň
3413 Kč
Letenky s odletem Praha - Malta (Valletta)
3635 Kč
Letenky s odletem Praha - Řím
3689 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Madrid
3720 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Malta (Valletta)
3829 Kč
Letenky s odletem Praha - Varšava
3880 Kč
Letenky s odletem Praha - Záhřeb
4040 Kč

.....

Píšeme pro vás aktuality ze světa dopravy v čr i zahraničí. Zprostředkováme a vyhledáme vám vlakové, autobusové či letecké spojení do jakékoli světové lokality. Preferujeme hledání dopravního spoje přes IDOS jízdní řády vlaků a autobusů včetně pravidelných linek městské hromadné dopravy pro jednotlivá města České republiky. Tento konkrétní článek se týká hlavně tohoto tématu: Nejlevnější letenky v akci a včetně tax a poplatků na letišti!.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Jízdní řády autobusů
Pokud jste jako já a mnoho jiných měli problémy s vyhledáním dopravního spojení z konkrétní lokality v České republice, ale i zahraničí a nemohli jste najít ten nejvhodnější a nejlevnější autobusový spoj, jistě jste hledali jiné - náhradní - řešení. Jistě, můžete využít jízdní řády v tištěné podobě, ale v době internetu jde pouze o náhradní řešení, které řeší spíše krizové situace, kdy nemáte "po ruce" internet. Dnes můžete mít kvalitní aplikaci "jízdní řády" na mobil (tablety, mobilní telefony), případně vyhledávat autobusové spojení na PC. Přestože je zde celá řada autobusových dopravců, jsou zde mobilní aplikace určené pro autobusovou dopravu, které sdružují různé dopravce včetně MHD v konkrétních městech čr, ale také mobilní apps konkrétních přepravců. Pokud jezdíte autobusy Student agency, jistě rádi využijete aplikaci můj vlak, která je dostupná také pro ověření autobusového spojení od autobusů studentagency. Drtivá většina programů je určena a dostupná pro telefony s operačním systémem Android a pro platformu iOS.
Jízdní řády vlaků
Jízdní řády od IDOSu jsou jednoznačně nejpoužívanější aplikací pro vyhledání jakéhokoli dopravního spojení v České republice. Tento online nástroj vám pomůže snadno a rychle vyhledat vlakové spojení a to včetně aktuálních informací o výlukách na železničních tratích, přesných informací o zpoždění jednotlivých vlaků, případně nejvýhodnější varianty navazujících spojení. Vy si zvolíte železniční stanici (nádraží) odjezdu a příjezdu a systém za vás najde nejkratší a nejrychlejší trasu, která povede do vašeho cíle! Také pro ověření vlakového spoje jsou zde bezplatné mobilní aplikace. Pokud preferujete instalaci jízdního řádu na operační systém Android, stahujte zde. Pro mobilní telefony s iOS od Apple iPhone stahujte tuto aplikaci. Tyto mobilní aplikace jízdních řádů můžete zdarma stáhnout například na webových stránkách Českých drah. Zajímají vás přesné časy odjezdů a příjezdů včetně předpokládaného zpoždění? Zkuste plikaci můj vlak se kterou si můžete vyhledat vlakové spojení včetně podrobných informací a možnosti přímého nákupu jízdenky, zjistit nepřeberné informace o konkrétním vlaku a jeho aktuální pozici včetně průběžných aktualit. Dále si snadno ověříte info z odjezdových tabulí, spožděních, nástupišti či odjezdové koleji. Jako přihlášený uživatel navíc můžete využívat "správce zakoupených jízdenek" pro lepší přehled o zakoupených jízdách a snadné opakování předešlých nákupů a jejich předložení průvodčímu při kontrole ve vlaku!
Jízdní řády MHD
Městská hromadná doprava je především v hlavním městě Praze velmi důležitou součástí dopravního systému. Naše online jízdní řády umožňují kombinovat jak meziměstskou tak městskou dopravu tak, abyste našli to nejvýhodnější a nejrychlejší dopravní spojení po celé čr. Zadejte tedy odjezdové a příjezdové místo a systém vám dle aktuálních preferencí a změn na trasách nabídne dopravní spojení, které by mělo šetřit váš čas i peníze. Co se týká MHD Praha, ověřit dopravní spojení si můžete přímo na oficiálních webových stránkách dpp.cz. Pokud hledáte informace o městské hromadné dopravě ve vašem měste či obci, klikněte nejrpve v menu na správnou položku a přejděte do sekce MHD dopravy pro jednotlivá česká města. Pro nejaktuálnější informace je dobré navštívit webové stránky dopravního podniku v dané lokalitě.
Rezervace levných letenek
Všichni nabízejí levné letenky ale jak a kde je opravdu najít se dozvíte málokde. Pravdou je, že cena letenky se odvíjí od mnoha navzájem souvisejících faktorů a jen skuteční lovci jsou schopní sehnat ty nejlevnější letenky za korunu či euro :) Pro obyčejné smrtelníky, kteří nemohou trávit hledání leteckého spojení desítky hodin je zde vyhledávač leteckého spojení, který prohledává aktuální databáze letů od leteckých společností a dopravců z celého světa. Tyto systémy se nazývají Galileo a Amadeus. Nevíte jak si ověřit cenu letenky do vybrané lokality? Nevyplatí se daná destinace autobusem či vlakem a proto zvažujete cestu letadlem? Přejděte na sekce s letenkami a zkuste najít a porovnat ty nejlevnější letenky z akčních nabídek nízkonákladových leteckých společností, případně zvolit některý z charterových letů důvěryhodných cestovních kanceláří a agentur, kteří nabízejí low cost lety do turisticky oblíbených destinací nejen u moře či na horách.

Slide up