Domů » Doprava » Nejlevnější letenky v akci a včetně tax a poplatků na letišti!

Nejlevnější letenky v akci a včetně tax a poplatků na letišti!

Jízdní řády & doprava: | Napsal: host
Komentáře (0)
Odpovědět
Některé letecké společnosti slibují sjednat objednávku těch nejlevnějších letenek, ale v průběhu rezervace se jakci zapomenou zmínit, že k uvedené ceně bývají navíc připočítávány nemalé letištní poplatky a taxy dalších leteckých společností. Pokud chcete mít jistotu, že si koupíte levnou letenku včetně všech poplatků a příplatků, podívejte se na níže uvedenou akční nabídku letů s odlety z různých letišť v České republice, především pak z letiště Václava Havla v Praze Ruzyni. V této akční nabídce letenek najdete jak jednosměrné, tak zpáteční lety od různých leteckých dopravců včetně nízkonákladových aerolinek, které létají nejen po Evropě, ale do všech koutů světa.
Letenky s odletem Norimberk - Benátky
1547.61 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Řím
1626.82 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Göteborg
1648.62 Kč
Letenky s odletem Praha - Krakov
1769.96 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Zadar
1808.23 Kč
Letenky s odletem Praha - Göteborg
1809.92 Kč
Letenky s odletem Bratislava - Řím
1863.21 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Paphos
1901.96 Kč
Letenky s odletem Praha - Turin
1931.16 Kč
Letenky s odletem Praha - Rimini
1996.91 Kč
Letenky s odletem Praha - Gdaňsk
1996.91 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Ibiza
2003.2 Kč
Letenky s odletem Praha - Košice
2035.42 Kč
Letenky s odletem Praha - Bordeaux
2059.64 Kč
Letenky s odletem Praha - Kodaň
2074.9 Kč
Letenky s odletem Praha - Riga
2100.58 Kč
Letenky s odletem Praha - Pisa
2135.54 Kč
Letenky s odletem Praha - Bari
2219.02 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Chania
2335.07 Kč
Letenky s odletem Ostrava - Varšava
2374 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Faro
2574.58 Kč
Letenky s odletem Katovice - Milán
2577.98 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Valencia
2604.85 Kč
Letenky s odletem Praha - Řím
2693.99 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Amman
2768.84 Kč
Letenky s odletem Katovice - Reykjavik
2879.77 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Tel Aviv
2951.71 Kč
Letenky s odletem Praha - Rhodos
3159.04 Kč
Letenky s odletem Praha - Skiathos
3171.14 Kč
Letenky s odletem Praha - Palma de Mallorca
3256.4 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Malaga
3343.12 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Hurghada
3347.96 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Skiathos
3383.8 Kč
Letenky s odletem Krakov - Barcelona
3428.13 Kč
Letenky s odletem Vídeň - Porto
3466.4 Kč
Letenky s odletem Praha - Lyon
3537.34 Kč
Letenky s odletem Praha - Korfu
3563.28 Kč
Letenky s odletem Praha - Catania
3603.97 Kč
Letenky s odletem Praha - Madrid
3675 Kč
Letenky s odletem Praha - Barcelona
3774 Kč

.....

Píšeme pro vás aktuality ze světa dopravy v čr i zahraničí. Zprostředkováme a vyhledáme vám vlakové, autobusové či letecké spojení do jakékoli světové lokality. Preferujeme hledání dopravního spoje přes IDOS jízdní řády vlaků a autobusů včetně pravidelných linek městské hromadné dopravy pro jednotlivá města České republiky. Tento konkrétní článek se týká hlavně tohoto tématu: Nejlevnější letenky v akci a včetně tax a poplatků na letišti!.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Jízdní řády autobusů
Pokud jste jako já a mnoho jiných měli problémy s vyhledáním dopravního spojení z konkrétní lokality v České republice, ale i zahraničí a nemohli jste najít ten nejvhodnější a nejlevnější autobusový spoj, jistě jste hledali jiné - náhradní - řešení. Jistě, můžete využít jízdní řády v tištěné podobě, ale v době internetu jde pouze o náhradní řešení, které řeší spíše krizové situace, kdy nemáte "po ruce" internet. Dnes můžete mít kvalitní aplikaci "jízdní řády" na mobil (tablety, mobilní telefony), případně vyhledávat autobusové spojení na PC. Přestože je zde celá řada autobusových dopravců, jsou zde mobilní aplikace určené pro autobusovou dopravu, které sdružují různé dopravce včetně MHD v konkrétních městech čr, ale také mobilní apps konkrétních přepravců. Pokud jezdíte autobusy Student agency, jistě rádi využijete aplikaci můj vlak, která je dostupná také pro ověření autobusového spojení od autobusů studentagency. Drtivá většina programů je určena a dostupná pro telefony s operačním systémem Android a pro platformu iOS.
Jízdní řády vlaků
Jízdní řády od IDOSu jsou jednoznačně nejpoužívanější aplikací pro vyhledání jakéhokoli dopravního spojení v České republice. Tento online nástroj vám pomůže snadno a rychle vyhledat vlakové spojení a to včetně aktuálních informací o výlukách na železničních tratích, přesných informací o zpoždění jednotlivých vlaků, případně nejvýhodnější varianty navazujících spojení. Vy si zvolíte železniční stanici (nádraží) odjezdu a příjezdu a systém za vás najde nejkratší a nejrychlejší trasu, která povede do vašeho cíle! Také pro ověření vlakového spoje jsou zde bezplatné mobilní aplikace. Pokud preferujete instalaci jízdního řádu na operační systém Android, stahujte zde. Pro mobilní telefony s iOS od Apple iPhone stahujte tuto aplikaci. Tyto mobilní aplikace jízdních řádů můžete zdarma stáhnout například na webových stránkách Českých drah. Zajímají vás přesné časy odjezdů a příjezdů včetně předpokládaného zpoždění? Zkuste plikaci můj vlak se kterou si můžete vyhledat vlakové spojení včetně podrobných informací a možnosti přímého nákupu jízdenky, zjistit nepřeberné informace o konkrétním vlaku a jeho aktuální pozici včetně průběžných aktualit. Dále si snadno ověříte info z odjezdových tabulí, spožděních, nástupišti či odjezdové koleji. Jako přihlášený uživatel navíc můžete využívat "správce zakoupených jízdenek" pro lepší přehled o zakoupených jízdách a snadné opakování předešlých nákupů a jejich předložení průvodčímu při kontrole ve vlaku!
Jízdní řády MHD
Městská hromadná doprava je především v hlavním městě Praze velmi důležitou součástí dopravního systému. Naše online jízdní řády umožňují kombinovat jak meziměstskou tak městskou dopravu tak, abyste našli to nejvýhodnější a nejrychlejší dopravní spojení po celé čr. Zadejte tedy odjezdové a příjezdové místo a systém vám dle aktuálních preferencí a změn na trasách nabídne dopravní spojení, které by mělo šetřit váš čas i peníze. Co se týká MHD Praha, ověřit dopravní spojení si můžete přímo na oficiálních webových stránkách dpp.cz. Pokud hledáte informace o městské hromadné dopravě ve vašem měste či obci, klikněte nejrpve v menu na správnou položku a přejděte do sekce MHD dopravy pro jednotlivá česká města. Pro nejaktuálnější informace je dobré navštívit webové stránky dopravního podniku v dané lokalitě.
Rezervace levných letenek
Všichni nabízejí levné letenky ale jak a kde je opravdu najít se dozvíte málokde. Pravdou je, že cena letenky se odvíjí od mnoha navzájem souvisejících faktorů a jen skuteční lovci jsou schopní sehnat ty nejlevnější letenky za korunu či euro :) Pro obyčejné smrtelníky, kteří nemohou trávit hledání leteckého spojení desítky hodin je zde vyhledávač leteckého spojení, který prohledává aktuální databáze letů od leteckých společností a dopravců z celého světa. Tyto systémy se nazývají Galileo a Amadeus. Nevíte jak si ověřit cenu letenky do vybrané lokality? Nevyplatí se daná destinace autobusem či vlakem a proto zvažujete cestu letadlem? Přejděte na sekce s letenkami a zkuste najít a porovnat ty nejlevnější letenky z akčních nabídek nízkonákladových leteckých společností, případně zvolit některý z charterových letů důvěryhodných cestovních kanceláří a agentur, kteří nabízejí low cost lety do turisticky oblíbených destinací nejen u moře či na horách.

Slide up